Anunț privind situația persoanelor vulnerabile
2020-04-02 15:29:43

Comitetul Local pentru Situații de Urgență al comunei Nicolae Bălcescu, județul Bacău, vine în ajutorul copiilor din familiile cele mai vulnerabile, prin acordarea unui ajutor de urgență, constând în distribuirea de hrană caldă la domiciliul acestora, pe toată perioada stării de urgență.

Sumele necesare au fost alocate prin Hotărârea Consiliului Local al comunei Nicolae Bălcescu, județul Bacău nr. 19 din 24.03.2020

Consultare publică

Mai multe
SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Considerati oportuna înfiintarea serviciului de plata online a taxelor si impozitelor prin aplicatia ghiseul.ro?

Da

Nu

Nu stiu

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

DE ACORD