HCL 96 / 2019-10

Privind mandatarea reprezentantului Consiliului Local al comunei Nicolae Bălcescu în Adunarea Generală a Asociației de Dezvoltare Intercomunitară pentru Salubrizare Bacău să voteze modificarea și completarea Comisiei de evaluare pentru derularea și finalizarea procedurii de licitație organizată în vederea atribuirii contractului de concesiune servicii: “Delegarea prin concesionare a serviciilor de colectare și transport deșeuri în municipiul Bacău și 22 comune limitrofe”

Consultare publică

Mai multe
SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Considerati oportuna înfiintarea serviciului de plata online a taxelor si impozitelor prin aplicatia ghiseul.ro?

Da

Nu

Nu stiu

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

DE ACORD