HCL 40 / 2019-05

pentru modificarea HCL nr.11/2016 și abrogarea HCL nr.22/27.02.2019, prin actualizare DG și a indicatorilor economici pentru obiectivul de investiție „Modernizare rețea de drumuri de interes local în comuna Nicolae Bălcescu, județul Bacău”, ca urmare a aplicării prevederilor OUG 114/2018.

Fișiere atașate

Consultare publică

Mai multe
SIPOCA 35
Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti Camere web

Chestionare

Considerati oportuna înfiintarea serviciului de plata online a taxelor si impozitelor prin aplicatia ghiseul.ro?

Da

Nu

Nu stiu

Votează

Newsletter

Înscrieți-vă la newsletterul primăriei și veți fi la curent cu ultimele informații.

DE ACORD